Atsauksmes

Sieviete, 43 gadi

Nodarbošanās: Farmaceite

“Vakaros man parasti nesagādā problēmas iemigt, taču nakts laikā bieži mostos. Kad aptiekās parādījās jaunais Good Sleep Spray, nolēmu izmēģināt. Piedzīvojot kārtējo nakts pamošanos, līdzekli iepūtu vienu reizi zem mēles. Mani apmierināja Good Sleep Spray iedarbība, jo atlikušo nakts daļu nogulēju bez pamošanās. Pirmajā lietošanas reizē pat aizgulējos, kas man nav raksturīgi.”

Vīrietis, 28 gadi

Nodarbošanās: Strādā darbā ar nakts dežūrām

“Miega problēmas man ir dēļ maiņas darba, izjaukta miega režīma. Bija iepriekš lietojis arī recepšu medikamentus. Sākumā man bija šaubas, vai dabīgais Good Sleep Spray varēs nelīdzēt, taču rezultāti bija labi, tas man palīdzēja iemigt. Kā arī būtiski ir tas, ka Good Sleep Spray var ērti lietot.”

Sieviete, 26

Nodarbošanās: Farmaceite“Bieži pēc vakara treniņiem ilgi nevaru iemigt, līdz ar to no rītiem jūtos neizgulējusies un nogurusi. Tagad šādos gadījumos lietoju Good Sleep Spray, kas man palīdz ātrāk iemigt un atbrīvoties no uzkrātās spriedzes.”

Vīrietis, 49 gadi

Nodarbošanās: Vadītājs. 

Iepriekš nodarbojies ar profesionālo sportu. “Miega traucējumi man ir radušies no laikiem, kad nodarbojos ar profesionālo sportu. Iespējams tie radās dēļ pārpūles vai stresa. Arī ceļojumos man ir grūti pielāgoties jaunai gulēšanas videi, tāpēc miegs parasti ir slikts un caurs. Dodoties kārtējā ceļojumā nolēmu izmēģināt Good Sleep Spray, jo aptiekā man paskaidroja, ka melatonīns var palīdzēt sakārtot izjaukto miega režīmu. Izmēģināju un novēroju, ka spēju labāk iemigt. Tagad arī ikdienā, mājās, kad nevaru iemigt, lietoju Good Sleep Spray.”


Sieviete, 45 gadi

Nodarbošanās: Manikīre

Jau kādu laiku mocījos ar miega traucējumiem, vakaros, it īpaši brīvdienās nevarēju iemigt, kā arī iemiegot, miegs bija caurs. Nolēmu izmēģināt jauno Good Sleep Spray. Biju pārsteigta, ka iemigu 20 minūšu laikā, kā arī novēroju, ka miegs ir kvalitatīvāks. “


 Vīrietis, 26 gadi

Nodarbošanās: Saimniecības vadītājs

“ Dēļ veselības problēmām bieži nevaru iemigt pat 3 naktis pēc kārtas. Aptiekā uzzināju par jauno Good Sleep Spray, kuru nolēmu izmēģināt, jo zināju, ka vēl nevēlos lietot ķīmiskās miega zāles. Man bija arī svarīgi, lai līdzeklis nesatur saldinātājus. Lietojot Good Sleep Sprayesmu novērojis, ka tas palīdz saīsināt iemigšanas laiku, kā arī no rīta jūtos mundrāks.”Gaidīsim arī Tavas atsauksmes!